

Po provedenom foto natječaju pod nazivom „Kalničke idile u zimi“ za najbolji digitalni foto album i prijedloga stručnog žirija,
predsjednik Turističke zajednice Općine Kalnik donio je Odluku o proglašenju pobjednika foto natječaja “Kalničke idile u zimi“ za najbolji digitalni foto album.
Davor Jembrek iz Kamešnice, Jembreki 6, proglašen je pobjednikom foto natječaja “Kalničke idile u zimi“, sa ostvarenih 29 bodova.
Kao drugoplasirani sudionik foto natječaja “Kalničke idile u zimi“ proglašena je Petra Pugar iz Kalnika, Valentina Denžića 11, sa ostvarenih 27 bodova.
Kao trećeplasirani sudionik foto natječaja “Kalničke idile u zimi“ proglašava se Darko Podravec iz Bjelovara, Vidikovac 134, sa ostvarena 24 boda.
Naslovna fotografija: autor Davor Jembrek
Fotografije nagrađenih foto albuma objavljuju se u nastavku.
Foto album – Davor Jembrek, Kamešnica
Foto album – Petra Pugar, Kalnik
Foto album – Darko Podravec, Bjelovar
_____________________________________________________________________________________________
Tekst Natječaja